top of page
024_Evija_&_Artur_web.jpg
Jūsu jauns dzīves posms
sākas šeit

SHIKO

Mani sauc Katrin, un es esmu SHIKO dibinātāja

Veidojot aģentūru un komplektējot komandu, vadījos no pārliecības, ka katrs klients un viņa pasākums ir individuāls, kas nozīmē, ka mēs nepiedāvāsim nekādus šablonus.

 

Mēs vienmēr cenšamies realizēt JŪSU vēlmes mūsdienīgi un gaumīgi. Mēs atradīsim jums tos speciālistus, kuri spēj īstenot jūsu idejas, atbilst jūsu budžetam un ir pierādījuši savu profesionalitāti. 

 

Mēs protam organizēt pasākumu tā, lai jūs izbaudītu ne tikai pašus svētkus, bet arī gatavošanos tiem. 

  • Телеграмма
  • Whatsapp
  • Instagram
  • Facebook
012 TS_30_gadi_edited.jpg

pakalpojumi

Atsauksmes

Aļina un Artjoms | 23.09.2023

Alīna: viss bija vienkārši super, ļoti skaisti, saskaņoti un tieši tas, kas bija vajadzīgs! Visi viesi bija sajūsmā, jo īpaši uguns šovs izraisīja daudz emociju un kūka 😂❤️

Liels paldies, ka sarīkojāt mums tik krāšņus svētkus, man šķiet, ka esam diezgan cienīgi tikt uzskatīti par kāzām “kā no Pinterest” ❤️ tā kā dažos organizatoriskos aspektos neesmu nekāds kontroles ķēms, man nebija viegli nodot savu kāzu organizēšanu citu rokās 😅 bet mēs nemaz nenožēlojām, ka griezāmies pēc palīdzības - velomaratons tam ir pierādījums 😂 Mums noteikti nebūtu tādas kāzasm ja to “kārtojam” paši, liels paldies par palīdzību un atbalstu ❤️

Artjoms: Jā, liels paldies ❤️🤩 tu mums sagādāji super svētkus! Piekrītu Alīnas vārdiem, bija forši, skaisti, moderni, skaidri 🤩 paldies!

IMG_0002 (6).jpg
bottom of page